top of page

Elektrik İş Güvenliği

TROC-TECH ekibi, elektrik iş güvenliği konusunda yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda Türkiye'de ilk kez üretilen ürünleriyle sektörde öncü bir rol üstleniyor. TROC-TECH'in inovatif ve güvenilir ürünleri, elektrik işleri sırasında işçilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak iş verimliliğini de arttırıyor. Elektrik işlerinde güvenlik ve kalite konusunda en iyi tercih TROC-TECH ürünleri olacaktır.

Voltmetre

İki Uçlu Faz Kalemi

:ift Uçlu Faz kalemi

TROC-TECH AR-GE ekibi pazardaki tüm ölçüm cihazları ile uyumlu, kolay monte edilebilir faz kalemini tasarladı.

Gerektiğinde uç uca eklenebilen ürünümüz yüksek noktalara merdiven kullanmadan ulaşabilmenize de olanak tanıyor.

Çift Uçlu Faz Kalemi
Adsız tasarım (78).png

TROC-TECH iki uçlu faz kalemi, orta gerilim hatlarında kullanılan voltmetrelere, ohmmetrelere ve multimetrelere uyum sağlayarak hassas ölçümler yapmanızı sağlar.

Yalıtımlı gövdesi sayesinde, çalışma alanınızda güvenli bir ortam oluşturarak elektrik akımının size zarar vermesini önler.

Türkiye'de üretilen TROC-TECH iki uçlu faz kalemi, yüksek kaliteli malzeme ve teknoloji kullanılarak üretilmiştir, uzun ömürlü kullanım sağlar.

TROC-TECH iki uçlu faz kalemi, orta gerilim hatlarındaki gerilimi, direnci ve akımı ölçerek potansiyel tehlike kaynaklarını tespit etmenize yardımcı olur ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturur.

Yer Altı Kablo  Koruma Plakası

Kablo Taşı

Yer altına döşenen elektrik, data ve diğer kabloları klasik koruma metodu kablo taşı döşemektir. Ancak kablo taşı darbelere dayanıklılığı düşük ve elektriksel yalıtkan olmayan bir malzemedir.

Yer altı kablo koruma plakası

Geri dönüşüm plastiklerden ilk kez Türkiye'de ürettiğimiz kablo koruma plakaları ve şeritleri müşteri özel isteğine göre boyutlanabilmektedir. Standart plaka boyutları 20x30 cm ve 30x50 cm'dir.

Türkiye'de ilk kez üretilen ürünlerimiz tedarik kolaylığı, yenilikçi fonksiyonları ve fiyat avantajı ile dünya ile rekabet etmenizi sağlar.

bottom of page