top of page

Kurumsal

TROC-TECH, deneyimli kadrosu ile hizmet verdiği sektörlere en doğru bilgiyi ve ürünü sunmaya odaklamıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, sektördeki yenilikleri, güncel çözümleri ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

generic-corporate-3-2-full.webp

Şirket Profili

2016 yılında İstanbul’da kurulan Minkon; ilk yıllarda tekstil ürünleri üretimi ve ihracat ile ilgili faaliyetler göstermiştir. 2019 yılında Kompozit sektörüne yatırım yapma kararı alınarak TROC-TECH markası ile, kompozit kullanımının yoğun olduğu; rüzgâr türbinleri, otomotiv, havacılık, yapı güçlendirme, elektrik iş güvenliği gibi birçok lokomotif sektöre ürün ve hizmet sunmaktadır.

TROC-TECH ürünleri alanında 30 yıldan fazla deneyime sahip uzman bir ekip ile üretilmektedir.

Kompozit (takviveli plastikler) parça tasarımı, 3 boyutlu data oluşturulması, modellemesi, kalıplaması ve parça üretimi konusunda müşterilerimize en doğru bilgi ve çözümleri sunulmaktadır. Kompozit ürünlerimizin üretimi 900 m² kapalı, 700 m² açık alanı olan Manisa yerleşkemizde sürdürülmektedir.

TROC-TECH dışa bağımlığı ve tedarik risklerini azaltarak millileştirme faaliyetleri sürdürmeye büyük önem vermektedir. Bu kapsamda Elektrik İş Güvenliği ve Rüzgar Türbinleri kompozit bileşenleri başta olmak üzere araştırma geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Karbon fiber yapı güçlendirme konusunda müşterilerimize özel çözümler sunarak en uygun ve ekonomik karbon fiber yapı güçlendirme yöntemlerini uygulamaktayız. Karbon fiberin mükemmel özelliklerini kullanarak yapılarımızın dayanıklılığını artırarak deprem, rüzgar, iklim değişikliği ve diğer doğal afetlerde daha az hasar almasını sağlamaktayız.

Politikamız

İnandığımız Değerler 

İnandığımız değerleri anlatan Entegre Yönetim Sistemi politikamız

Gelecek Hayalimiz...

Kompozit konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimizi, bilgi ve birikimlerimizi  hizmet verdiğimiz tüm sektörlerle paylaşarak TROC-TECH markası ile güvenli ve sürdürülebilir iş bir birliklerinin imzası olmayı amaçlıyoruz.

Hayat Amacımız...

Ekip ruhuyla görev aldığımız her projede akılcı, yenilikçi, rekabetçi ürün ve hizmetlerimizi sunarken doğaya dost, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayan, sürdürülebilir bir gelecek için önemli adımlar atan bir kuruluş olmak.

Belgelerimiz

İletişim

Sizleri dinlemekten mutluluk duyarız...

+90 212 696 39 86

bottom of page