top of page
We're giving you a (6).png

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Proje yönetiminde başarı, planlama, uygulama ve kontrol süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesine bağlıdır. Biz projelerinizi başarıya taşımak için gereken bilgi, deneyim ve kaynakları sağlıyoruz.

Sektördeki uzmanlığımız ve proje yönetimi deneyimimizle projelerinizi başarıya taşımak için ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz.

Her projenin kendine özgü bir yapıya sahip olduğunun bilincinde olan uzman ekibimiz, projelerinizin özelliklerine göre özelleştirilmiş proje yönetimi stratejileri sunarak işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Model Kalıp Tasarımı

Model ve Kalıp tasarımlarınız için en uygun malzemelerin seçimini, CAD destekli çizimlerinizi , kalıp ve model imalatlarınızı en son teknoloji ve yenilikçi yöntemlerle yapıyoruz.

RTM Üretim Projeleri

Karmaşık geometrili, tasarımı ve üretimi zor olan olan RTM projelerinizde yüksek performanslı üretim için yanınızdayız.

İnfüzyon Üretim Projeleri

İnfüzyon üretim tekniği ile  sağlam yüksek kaliteli tasarımlar üretebilir, hassas kontroller ile tam müşteri memnuniyeti sağlayabiliriz.

SMC Üretim Projeleri

Yüzey kalitesi yükseltmeye , işçilik maliyetleri düşürmeye, hızlı üretime mi ihtiyacınız var? SMC Üretim Tekniği ile tüm ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

Teknik Tekstil Danışmanlık

Teknik tekstil projeleri danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimliliği arttırırken aynı zamanda maliyetleri azaltmalarını da sağlar.

Elyaf Sarma Üretim Yöntemi

Son zamanlarda özellikle havacılık, otomotiv ve savunma sanayi sektörlerinde tercih ediliyor. İhtiyacınız halinde yardımcı olmaktan keyif alırız.

We're giving you a.png

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak danışmanlık hizmetlerimizle başarıya giden yolu birlikte çizelim.

bottom of page