top of page

Hizmetlerimiz

En yenilikçi ve güncel çözümlerle yanınızdayız...

Adsız tasarım (89).png

Doğayı keşfederken ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yanınıza alabilirsiniz... Pick-up araçlarınıza kolaylıkla monte edilebilen bagaj üstü ekipmanları aracınıza ekstra hacim kazandırarak yaşamınıza kolaylık sağlıyor.  Bu projeyi hazırlarken aldığımız keyfi sizin de yaşamanızı isteriz..

Kompozit Parça Tasarımı & Üretimi

Müşteri ihtiyaçlarına özel tasarım yaptığımız kompozit parçalar ile yeni ürünlerinizde farklılık yaratıyoruz. Daha hafif, daha dayanıklı özel çözümler ile otomotivden rüzgar endüstrisine, inşaattan medikale, iş güvenliğine ve aklınıza gelebilecek her iş kolunda yanınızdayız.

Resim2.jpg

Model Kalıp Tasarımı ve Üretimi

Tasarım ve üretim süreçleri boyunca, malzeme seçiminden üretim tekniklerine kadar her aşamada doğru adımların atılması önemlidir. TROC-TECH uzman kadrosuyla kalıp tasarım ve üretim süreçlerinde en doğru çözümleri sunuyor...

Resim2.jpg
WhatsApp Image 2023-04-05 at 11.15.43.jpeg

Karbon Fiber (CFRP) Yapı Güçlendirme Hizmetleri

Yapıların güçlendirilmesinde, kaliteli malzeme kullanımı ve uzman işçilikle, karbon fiber teknolojisini kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to edit the content and make sure to add any relevant information that you want to share with your visitors.

Karbon fiberle yapılan güçlendirme işlemleri, eski ve zayıf yapıların güçlenmesini sağlayarak gelecekte oluşabilecek zararları önceden engeller. Yapılarınızın dayanıklılığını arttırmak ve uzun ömürlü hale getirmek için karbon fiber güçlendirme sistemlerimizle en iyi sonuçları elde edersiniz

Model kalıplarımız, yüksek hassasiyet ve doğrulukla üretilir, en zorlu endüstriyel uygulamalarda bile mükemmel sonuçlar sağlar.

Elektrik İş Güvenliği

Müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak tasarladığımız ve Türkiye'de ürettiğimiz elektrik iş güvenliği ürünlerimiz, eklenen yenilikçi fonksiyonları pazarında önemli bir konuma sahiptir

elektrik_nasil_uretilir.jpg

Yer altına döşenen elektrik ve data kablolarının koruma plakalarının üretimini Türkiye'de gerçekleştiriyoruz.  Geri dönüşüm malzemelerinin kullanımı sayesinde çevreye dost, maliyet etkin ve yüksek performanslı ürünlerimiz ile dünya ile rekabet ediyoruz.

Modern Tasarım Ofisi

Proje Yönetimi Danışmanlık

Müşterilerimize mükemmel hizmet sağlamak için proje yönetimi danışmanlığı hizmetimizle birlikte, proje hedeflerinize ulaşmanızı ve projelerinizin zamanında ve bütçenin içinde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Projenizin her aşamasında sizin yanınızda olan TROC-TECH danışmanları, en iyi uygulamaları kullanarak proje yönetimini optimize eder ve riskleri en aza indirir..

bottom of page