top of page
2.png

Kompozit Parça Tasarımı ve Üretimi

İlk tasarımdan ürünün son haline varıncaya kadar her aşamada detaya verdiğimiz önemle hatasız üretimi hedefliyoruz. TROC-TECH, sürekli gelişen bir sektöre öncülük ederek yenilik ve teslimat çıtasının yüksekliğini kendi başına belirliyor. 

Kompozit parça üretimi, cam elyaf

Kullanılan Malzemeler

Üretimimizde sertifikalı yüksek kaliteli ürünleri kullanarak üretim sürecimizi optimize ediyor ve müşterilerimize en iyi ürünleri sunuyoruz. 

Kompozit Parça üretimi, Karbon Fiber

Teknik Tekstil

Karbon fiber ve cam elyaf, teknik tekstil alanında sıkça kullanılan malzemelerdir. Bu malzemeler, mükemmel mukavemet ve hafiflik özellikleri nedeniyle birçok uygulamada tercih edilir.

Yapacağımız üretimin gerektirdiği özelliklere göre kullanacağımız teknik tekstil ürünlerini özenle seçiyoruz.

Kompozit parça üretimi

Deneyimli Personel

Çalışanlarımız, şirketimizin en önemli varlıklarıdır ve onlara verdiğimiz değer, şirketimizin başarısında kilit rol oynamaktadır.

Kompozit Parça Üretimi

Üretim

Teknik ekibimizin bilgi ve deneyimi; en hassas ürünlerde, üretimi en zor parçalarda en doğru üretimin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Kompozit parça Üretimi

Üretim

Ürünlerimiz TROC-TECH imzasıyla, "0" hata hedefi ile üretilmektedir.

Kompozit parça Üretimi

Kalite ve İzlenebilirlik

Hizmet verdiğimiz sektörlerde kalitenin, çevrenin ve iş güvenliğinin öneminin farkındayız. Sektörümüze özel detayların yer aldığı özel yazılımımızla hammaddeden son ürüne kadar her aşamayı takip ediyor ve izleyebiliyoruz.

Kompozit parça üretimi, izlenebilirlik

Tanımlama ve İzlenebilirlik

İzlenebilirlik sistemimizle, müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği hakkında her zaman bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

kompozit parça üretimi paketleme, sevkiyat

Paketleme ve Sevkiyat

Paketleme ve sevkiyata gösterdiğimiz özenle, ürünlerimizin hasar görmeden sevk edilmesini ve müşterilerimize zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

bottom of page